• Реклама
  • Реклама
Создать ответ 
Почав будувати КдП..
Saburov S.A.M. Не на форуме
Почав будувати КдП.. / 10-03-2015, 10:13 (Отредактировано 12-03-2015 в 17:51 , пользователем Dr.Sound.)
Сообщение: #1
Під АС: http://flagmanspeakers.com/

Ідея така - зношу перегородки і обєдную дві кімнати + кусок коридора в одну. Кімната яка має вийти в ітозі, дасть Бог, - на малюнку.
Одна клітка = 1 метр, можна габарити прикинути.
Всі стіни окрім закутка за шафою - капітальні, 60см кірпічу. За шафою - 12см гіпсо-опілочний блок.
Потолок - 300см, плита перкриття.
Вікна - 3 скла,вакуумні, поміняв місяць назад.
Підлога - паркет.

Прийшлось піти на такі компроміси:

1) несиметричність стін позаду/збоку слухача. Коса стінка імовірно буде давати відбитий звук на диван - шредер неповісишь (бо двері), придеться глушити.
2) Закуток під спальню, позаду. Коли гості - буде закрито важкими шторами. Закуток необхідний, щоб при біді, можна було закрити мансарду із спальнею на ключ і вирубити там батареї.
3) Ну і .. шизофільскі ідеї замурувати нафік зайві вікна - теж прийшлось залишити лише ідеями))

Буду поетапно фото процессу викладати.

Зараз пил стовпом - другий день валять стіни.
Особлива поядка Віктор-Блюзу, за довгі обговорення онлайн, протягом останніх півроку.
Всі поради, критика і побажання - уелкам


Прикрепления Изображения
   
Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Сообщения в этой теме
Почав будувати КдП.. - Saburov S.A.M. - 10-03-2015 10:13

Переход:


Пользователи, просматривающие эту тему: 1 Гость(ей)


HotLog
Связь с администрацией сайта doctor-sound.com.ru:
написать в личное сообщение, телефон: +7 (959) 123-34-82,
E-mail: Victoracoustic@gmail.com
-->
///end footer