|
Почав будувати КдП.. |
Saburov S.A.M.
|
Почав будувати КдП.. / 10-03-2015, 10:13
(Отредактировано 12-03-2015 в 17:51 , пользователем Dr.Sound.)
Сообщение: #1
|
|
|
Під АС: http://flagmanspeakers.com/
Ідея така - зношу перегородки і обєдную дві кімнати + кусок коридора в одну. Кімната яка має вийти в ітозі, дасть Бог, - на малюнку. Одна клітка = 1 метр, можна габарити прикинути. Всі стіни окрім закутка за шафою - капітальні, 60см кірпічу. За шафою - 12см гіпсо-опілочний блок. Потолок - 300см, плита перкриття. Вікна - 3 скла,вакуумні, поміняв місяць назад. Підлога - паркет. Прийшлось піти на такі компроміси: 1) несиметричність стін позаду/збоку слухача. Коса стінка імовірно буде давати відбитий звук на диван - шредер неповісишь (бо двері), придеться глушити. 2) Закуток під спальню, позаду. Коли гості - буде закрито важкими шторами. Закуток необхідний, щоб при біді, можна було закрити мансарду із спальнею на ключ і вирубити там батареї. 3) Ну і .. шизофільскі ідеї замурувати нафік зайві вікна - теж прийшлось залишити лише ідеями)) Буду поетапно фото процессу викладати. Зараз пил стовпом - другий день валять стіни. Особлива поядка Віктор-Блюзу, за довгі обговорення онлайн, протягом останніх півроку. Всі поради, критика і побажання - уелкам |
|
|
« Предыдущая | Следующая » |
Пользователи, просматривающие эту тему: 1 Гость(ей)
Связь с администрацией сайта doctor-sound.com.ru:
написать в личное сообщение, телефон: +7 (959) 123-34-82,
E-mail: Victoracoustic@gmail.com
написать в личное сообщение, телефон: +7 (959) 123-34-82,
E-mail: Victoracoustic@gmail.com
Пользователи




