• Реклама
  • Реклама
Создать ответ 
АС на динамиках Sonido
Saburov S.A.M. Не на форуме
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 07:17
Сообщение: #63
(21-07-2016 21:29 )bramms писал(а):  Smeh про саморіз влучно))
Затримка бо Ви з Луганська? Ех, ...

Після прогріву планую підбирати підсилювач... а також цікаво з лампою почути буде) короче, все тільки починається) хоча цап, кабеля міняти не планую, а от з підсилювачем - поле непахане... ще й велике...

Лампу краще залиш на попередній підсилювач - магії додаш скільки захвгодно (якщо вона сподобається), зате не втратиш контроль, демпінг фактор, запас по току і напрузі і т.д.

дасть Бог, візьму до тебе свій єретичний сучасний ШИМ -Pascal S-PRO2 (такій Джеф Роланд юзає в своєму апараті).
Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Сообщения в этой теме
RE: АС на динамиках Sonido - Saburov S.A.M. - 22-07-2016 07:17

Переход:


Пользователи, просматривающие эту тему: 1 Гость(ей)


HotLog
Связь с администрацией сайта doctor-sound.com.ru:
написать в личное сообщение, телефон: +7 (959) 123-34-82,
E-mail: Victoracoustic@gmail.com
-->
///end footer