• Реклама
  • Реклама
Создать ответ 
АС на динамиках Sonido
Saburov S.A.M. Не на форуме
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 09:37 (Отредактировано 22-07-2016 в 09:42 , пользователем Saburov S.A.M..)
Сообщение: #65
(22-07-2016 09:19 )bramms писал(а):  D клас? А в чому його переваги? Чи це вже злісний оффтоп? Storazrassk

Як правило до недавнього часу Д клас нормальна річ була лише для НЧ (контроль і КПД), на сч-вч - пісок.
Але останні речі від Hypex, Pascal можна вже використовувати адекватно в усю полосу, немає такого піску-спотворень по СЧ-ВЧ, якими славиться традиційно Д клас.

В моєму випадку сцена, контроль, прозорість, запас дурі, детльність - це все в плюс іде з Паскалєм (відносно мало мощних А-класа і мощних стандартних АБшників теж) .
Відносно А класу гірше трохи лише натуральність тембрів на верхньому СЧ, наприклад коли на БСО одночасно багато скрипок грає, але я готовий це розміняти на решту переваг.

Були б лишні пару тисячек - брав би оригінального Пасса ватт на 150т, або Рогожинський Neоclassic http://rogozhin-labyrinth.blogspot.com/
Останнього слухав на топових бівнях і на Флагах, ось там реально бІмба, як казав нєзабвєнний Азіров.
Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Сообщения в этой теме
RE: АС на динамиках Sonido - Saburov S.A.M. - 22-07-2016 09:37

Переход:


Пользователи, просматривающие эту тему: 1 Гость(ей)


HotLog
Связь с администрацией сайта doctor-sound.com.ru:
написать в личное сообщение, телефон: +7 (959) 123-34-82,
E-mail: Victoracoustic@gmail.com
-->
///end footer