|
АС на динамиках Sonido |
Saburov S.A.M.
|
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 09:37
(Отредактировано 22-07-2016 в 09:42 , пользователем Saburov S.A.M..)
Сообщение: #65
|
|
|
(22-07-2016 09:19 )bramms писал(а): D клас? А в чому його переваги? Чи це вже злісний оффтоп? Як правило до недавнього часу Д клас нормальна річ була лише для НЧ (контроль і КПД), на сч-вч - пісок. Але останні речі від Hypex, Pascal можна вже використовувати адекватно в усю полосу, немає такого піску-спотворень по СЧ-ВЧ, якими славиться традиційно Д клас. В моєму випадку сцена, контроль, прозорість, запас дурі, детльність - це все в плюс іде з Паскалєм (відносно мало мощних А-класа і мощних стандартних АБшників теж) . Відносно А класу гірше трохи лише натуральність тембрів на верхньому СЧ, наприклад коли на БСО одночасно багато скрипок грає, але я готовий це розміняти на решту переваг. Були б лишні пару тисячек - брав би оригінального Пасса ватт на 150т, або Рогожинський Neоclassic http://rogozhin-labyrinth.blogspot.com/ Останнього слухав на топових бівнях і на Флагах, ось там реально бІмба, як казав нєзабвєнний Азіров. |
|
|
« Предыдущая | Следующая » |
Пользователи, просматривающие эту тему: 1 Гость(ей)
Связь с администрацией сайта doctor-sound.com.ru:
написать в личное сообщение, телефон: +7 (959) 123-34-82,
E-mail: Victoracoustic@gmail.com
написать в личное сообщение, телефон: +7 (959) 123-34-82,
E-mail: Victoracoustic@gmail.com
Пользователи




