|
АС на динамиках Sonido |
bramms
|
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 10:40
Сообщение: #66
|
|
|
Якщо чесно то дивлюсь на інтегральники більше... ібо економніше суттєво: один сєтєвік, один міжблок, та й ціна... хоча рогожина цікаво б було послухати з хорошим предом, порівняти «в лоб» з hegel h200 який в брата стоїть 2 кроки від мене, а ціна на них в Польщі трапляється бу по 6000 злотих (1500кує). Коли включав аіони з ним -було мало доволі нч, порівняно з моїм вінцентом 231. Ще як бюдж варіант вінцент 238... трохи більше 1000 можна найти, підкупає клас А до 60вт, здається. Але треба слухати, порівнювати, твій шим теж цікавий
|
|
|
« Предыдущая | Следующая » |
Пользователи, просматривающие эту тему: 1 Гость(ей)
Связь с администрацией сайта doctor-sound.com.ru:
написать в личное сообщение, телефон: +7 (959) 123-34-82,
E-mail: Victoracoustic@gmail.com
написать в личное сообщение, телефон: +7 (959) 123-34-82,
E-mail: Victoracoustic@gmail.com
Пользователи



