|
Почав будувати КдП.. |
Saburov S.A.M.
|
RE: Почав будувати КдП.. / 21-07-2016, 08:47
(Отредактировано 21-07-2016 в 09:15 , пользователем Saburov S.A.M..)
Сообщение: #21
|
|
|
ось таке в ітозі виплило розташування.
При всіх інакших орієнтаціях, коли сижу далеко від стін - великй провал на 35-45Гц виходив. Тут с провалом проблем мінімум, але повилазили 53 і 65Гц горби, придеться давити. Зробив стелаж з герадизайн, щоб сформувати при такій позиції АС адекватну сцену і відгородити спальний закуток. Заодно із зворотньої сторони він виступає книжним шкафом. Несиметричність відносно бокових стін особливо картинку сцени не зіпсувала, напевно дипольно-рупорність дається навзнаки. |
|
|
« Предыдущая | Следующая » |
Пользователи, просматривающие эту тему: 1 Гость(ей)
Связь с администрацией сайта doctor-sound.com.ru:
написать в личное сообщение, телефон: +7 (959) 123-34-82,
E-mail: Victoracoustic@gmail.com
написать в личное сообщение, телефон: +7 (959) 123-34-82,
E-mail: Victoracoustic@gmail.com
Пользователи




