|
АС на динамиках Sonido |
Dr.Sound
|
RE: АС на динамиках Sonido / 21-07-2016, 17:35
Сообщение: #61
|
|
|
Учитывая последние события и, как следствие, наши местные условия, думаю, что по самым скромным подсчётам с 8-и омными ШП раньше середины августа вряд ли получится...
.Ну, а шоб "дупа на стільці ні йорзала" таки есть старый проверенный удифильский способ - вкрутить по центру седалища шип остриём вверх .Описанное техническое решение надёжно фиксирует слушателя в точке прослушивания, способствуя наилучшему раскрытию тонких деталей звуковой сцены... .А мне на таком чудо-кресле таки придётся сидеть однозначно несколько дольше, чем Вам... . "Ребята, не бойтесь замахиваться на "БОЛЬШОЕ", но перед этим - не забывайте сходить "ПО МАЛЕНЬКОМУ"! (Rodney Dangerfield). |
|
|
bramms
|
RE: АС на динамиках Sonido / 21-07-2016, 21:29
Сообщение: #62
|
|
|
про саморіз влучно))Затримка бо Ви з Луганська? Ех, ... Після прогріву планую підбирати підсилювач... а також цікаво з лампою почути буде) короче, все тільки починається) хоча цап, кабеля міняти не планую, а от з підсилювачем - поле непахане... ще й велике... |
|
Saburov S.A.M.
|
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 07:17
Сообщение: #63
|
|
|
(21-07-2016 21:29 )bramms писал(а): Лампу краще залиш на попередній підсилювач - магії додаш скільки захвгодно (якщо вона сподобається), зате не втратиш контроль, демпінг фактор, запас по току і напрузі і т.д. дасть Бог, візьму до тебе свій єретичний сучасний ШИМ -Pascal S-PRO2 (такій Джеф Роланд юзає в своєму апараті). |
|
bramms
|
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 09:19
Сообщение: #64
|
|
|
D клас? А в чому його переваги? Чи це вже злісний оффтоп?
|
|
Saburov S.A.M.
|
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 09:37
(Отредактировано 22-07-2016 в 09:42 , пользователем Saburov S.A.M..)
Сообщение: #65
|
|
|
(22-07-2016 09:19 )bramms писал(а): D клас? А в чому його переваги? Чи це вже злісний оффтоп? Як правило до недавнього часу Д клас нормальна річ була лише для НЧ (контроль і КПД), на сч-вч - пісок. Але останні речі від Hypex, Pascal можна вже використовувати адекватно в усю полосу, немає такого піску-спотворень по СЧ-ВЧ, якими славиться традиційно Д клас. В моєму випадку сцена, контроль, прозорість, запас дурі, детльність - це все в плюс іде з Паскалєм (відносно мало мощних А-класа і мощних стандартних АБшників теж) . Відносно А класу гірше трохи лише натуральність тембрів на верхньому СЧ, наприклад коли на БСО одночасно багато скрипок грає, але я готовий це розміняти на решту переваг. Були б лишні пару тисячек - брав би оригінального Пасса ватт на 150т, або Рогожинський Neоclassic http://rogozhin-labyrinth.blogspot.com/ Останнього слухав на топових бівнях і на Флагах, ось там реально бІмба, як казав нєзабвєнний Азіров. |
|
bramms
|
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 10:40
Сообщение: #66
|
|
|
Якщо чесно то дивлюсь на інтегральники більше... ібо економніше суттєво: один сєтєвік, один міжблок, та й ціна... хоча рогожина цікаво б було послухати з хорошим предом, порівняти «в лоб» з hegel h200 який в брата стоїть 2 кроки від мене, а ціна на них в Польщі трапляється бу по 6000 злотих (1500кує). Коли включав аіони з ним -було мало доволі нч, порівняно з моїм вінцентом 231. Ще як бюдж варіант вінцент 238... трохи більше 1000 можна найти, підкупає клас А до 60вт, здається. Але треба слухати, порівнювати, твій шим теж цікавий
|
|
Saburov S.A.M.
|
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 11:53
(Отредактировано 22-07-2016 в 11:58 , пользователем Saburov S.A.M..)
Сообщение: #67
|
|
|
Вимальовується цікавий сходняк:
- двухсмугові Сонідо 175+300, можливо Дінаудіо (?) - предварь Н.Пасса Aleph L, - підсилювачи: Hegel, Vincent, Pascal S-PRO2, Neoclassic - аудіозбоченці: pawel, Saburov S.A.M., Rogozhin, bramms ![]() Так як все таки слухати все будемо на сонідо - то не зовсім офтоп тут, сподіваюсь)) Жалко шо Віктора в Лемберг ніяк не підтягнути зараз ((( |
|
Dr.Sound
|
RE: АС на динамиках Sonido / 22-07-2016, 12:23
(Отредактировано 22-07-2016 в 12:25 , пользователем Dr.Sound.)
Сообщение: #68
|
|
|
Эх! Такая компания... По доброму завидую вам, хлопцы... С нетерпением жду описания впечатлений и мнений после экспериментов с усилением. Удачи
. "Ребята, не бойтесь замахиваться на "БОЛЬШОЕ", но перед этим - не забывайте сходить "ПО МАЛЕНЬКОМУ"! (Rodney Dangerfield). |
|
|
Saburov S.A.M.
|
RE: АС на динамиках Sonido / 25-07-2016, 20:25
(Отредактировано 25-07-2016 в 20:26 , пользователем Saburov S.A.M..)
Сообщение: #69
|
|
|
(21-07-2016 15:10 )Dr.Sound писал(а): Вот ссылка на тестовый диск: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3703043 да, гітара супер записана. 12 трек - думав там колотушка на 50Гц, як часто буває. А нічого подібного, там дуже низький НЧ реально. На ухо - схоже із тестовими сигналами в диапазоні 20-3ОГц. АС спокійно відіграли, але затухання кімнати могло би бути і покраще, це да.. |
|
Saburov S.A.M.
|
RE: АС на динамиках Sonido / 25-08-2016, 09:33
(Отредактировано 25-08-2016 в 09:33 , пользователем Saburov S.A.M..)
Сообщение: #70
|
|
|
ну шо, як там 8-омний сонідо?
|
|
|
« Предыдущая | Следующая » |
Пользователи, просматривающие эту тему: 1 Гость(ей)
Связь с администрацией сайта doctor-sound.com.ru:
написать в личное сообщение, телефон: +7 (959) 123-34-82,
E-mail: Victoracoustic@gmail.com
написать в личное сообщение, телефон: +7 (959) 123-34-82,
E-mail: Victoracoustic@gmail.com
Пользователи


.
.
.
. 



.
.
.